Четвъртък, 20 Февруари 2020

ndt banner2

Latest News

Лионел Меси и пилота на Мерцедес Люис Хамилтън спечелиха световната награда за спорт Laureus за 2019 г.

Миналата година Меси спечели шестата си “Златна топка”, а Хамилтън за шести път стана шампион на Формула 1

Полицията на крак заради мача "Левски" - ЦСКА-София

От 12.30 часа ПФК „Левски“, съвместно с Националния клуб на привържениците на "Левски" ще проведе шествие. Мачът започва в 14:45 ч.

Едмонд Назарян на българска земя: Всеки път тренирам, за да донеса такава радост

Едмонд Назарян заяви, че вярата в собствените възможности и непримиримият дух са станали причина за европейската титла при мъжете в Рим

Антъни Джошуа: Мисля, че ще се бия с Пулев

Антъни Джошуа внесе още една доза смут в проточилата се сякаш цяла вечност организация около договарянето на мача срещу Кубрат Пулев, в който българинът ще търси отнемане на шампионските пояси…

Биляна Дудова и Миглена Селишка се класираха за финал на Европейското първенство по борба

Двете осигуриха нови два медала за страната ни от шампионата на Стария континент

“Цеките” поискаха “Левски”

Найденови са в основата на разследването срещу досегашния собственик Васил Божков, след като пуснаха сигнали срещу него в прокуратурата и обявиха, че ги е заплашвал с убийство

Едмонд Назарян стана европейски шампион по борба!

Едмонд Назарян е европейски шампион по борба в категория до 55 килограма. Еди сложи подобаващ край на фамозното си представяне в Рим, след като победи в драматична схватка за златото…

20-годишен швед счупи рекорда в овчарския скок

Шведският талант Арманд Дуплантис подобри световния рекорд в овчарския скок

Кобрата се закани на Джошуа: Ще те пребия насред Лондон!

Българската звезда в тежка категория Кубрат Пулев отправи много ясно послание към световния шампион по бокс Антъни Джошуа